Angajez apicultor SUA

Aici poti posta un anunt de colaborare cu alti apicultori din forum .
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=25&t=4452

Angajez apicultor SUA

Mesajde radudulau » 31 Iul 2017, 22:12

Buna ziua,

Ferma la care lucrez aici in SUA ar fi dispusa in principiu sa angajeze stupari cu experienta din Romania, si sa faca actele necesare pentru a veni aici la munca sezoniera 10 luni pe ani. Suntem situati in nordul Floridei, si cautam pe cineva care ar putea incepe lucrul in Ianuarie cel tearziu. Momentan suntem in faza aprobarilor de la autoritatile americane pentru a putea aduce personal calificat la munca aici.

Cautam persoana cu cel putin 3 ani experienta in apicultura, cunostinte de limba engleza la nivel de conversatie, cazier judiciar curat si permis auto valid.
Oferim salarizare competitiva, cazare si masina pentru deplasari servici -acasa , mediu de lucru profesional.

Daca sunteti interesati, sau cunoasteti pe cineva interesat de a lucra si a invata intr-o ferma apicola in SUA, va rog sa imi transmiteti mesajele d-voastra in privat.

Cu stima,
Radu
radudulau

Angajez apicultor SUA

LINK-URI SPONSORIZATE

SPONSOR

Re: Angajez apicultor SUA

Mesajde amatoru » 31 Aug 2017, 23:37

buna ziua sunt interesat de oferta am permis cat b,vechime in apicultura de peste 3 ani,dar cunosc f putina limbaengleza tel 0748384274
amatoru

Re: Angajez apicultor SUA

Mesajde radudulau » 06 Sep 2017, 16:46

Salut, poti sa imi scrii pe privat te rog cu adresa ta de e-mail ?
radudulau

Înapoi la PROPUNERI DE COLABORARE APICULTORI